8 июня, 2023
Author: 3 апреля, 2023  776

Оля Полякова назвала имя «заказчика», который выдворил Ани Лорак из Украины — видео

Днями певица Ани Лорак сделала скандальное заявление, где призналась, что сбежала из Украины в РФ из-за таинственного «заказчика», который не давал ей работать для украинских слушателей. Таким образом исполнительница снова попыталась оправдать себя и усидеть на двух стульях. Многие украинцы отреагировали на слова артистки гневными комментариями, но были и те, кто с юмором отнесся к признанию Ани.

Ани Лорак / фото instagram.com/anilorak

Украинская певица Оля Полякова тоже не смогла остаться в стороне от новостей вокруг предательницы Ани Лорак, которая продолжает работать в России и умалчивает войну в родной Украине. Знаменитость потролила беглянку и назвала человека, который действительно «выжил» Лорак.

Так, на своей странице в Instagram Полякова обнародовала короткий ролик, в котором рассекретила, что этот «заказчик» – она.

«Вже другий день поспіль ЗМІ верещать від заяв Ані Лорак, яка сказала, що її в Україні замовили, не давали працювати, ставили умови політичні сили і все це було замовлення, але замовника вона назвати не може. Я хочу сьогодні назвати цього замовника. Цей замовник – я. Так, я хотіла у своїй країні бути найкращою, найпопулярнішою. Цей трон хотіла займати я і бути королевою та номером один», — пожартувала Оля.

Оля Полякова. Фото: соцмережі

Окрім цього, артистка з іронією додала, що всі замовлення проти Ані Лорак вона зробила за рахунок свого чоловіка. Також Полякова наголосила, що замовляла й інших зірок, наприклад Світлану Лободу та мовний скандал із Машею Єфросініною, щоб стати замість неї кращою телеведучою.

«Я хочу сказати, що не тільки Ані Лорак я замовила. Ще й Світлана Лобода сказала, що там були проплачені акції, що на неї було замовлення. Ще там були замовники, які платили за зриви її концертів. Так, це платила я грошима свого чоловіка, бо звісно ж за все платить він», — сказала Полякова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Наприкінці співачка пожартувала, що якщо артистам здається, що на них надійшло замовлення, якщо їх цькують у ЗМІ чи соцмережах, то нехай вони знають, що зробили замах на її трон і це була Оля Полякова.

У Мережі з гумором відреагували на звернення Полякової. Очевидно, зірка вирішила потролити зрадницю і посміятися разом із фанами 1 квітня – цього дня зірка й опублікувала відео.